راهنمای خرید

خانه » راهنمای خرید
راهنمای خرید 2018-01-08T18:24:49+03:30

به سايت دفتر مرکزی شرکت موزاییک اتوماتیک میبد خوش آمدید. جهت ایجاد سهولت هرچه بیشتر برای کاربران، ترتیبی اتخاد کرده‌ایم که شما به عنوان مشتری عمده محصولات موزاییک اتوماتیک میبد بتوانید نسبت به دریافت پیش فاکتور آنلاین محصولات موزاییک اتوماتیک میبد اقدام کنید.
پس از ورورد به سایت شرکت موزاییک اتوماتیک میبد و قبل از شروع به سفارش‌گذاری لازم است در این سایت عضو شوید. جهت عضویت در سایت می‌توانید از گزینه عضویت در گوشه سمت چپ بالای سایت استفاده کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه فرمی تکمیل می‌شود که میبایست آن را تکمیل فرمایید. دقت کنید که پرکردن گزینه‌های ستاره‌دار این فرم الزامیست.
پس از پرکردن فرم و کلیک بر روی دکمه ثبت نام درخواست ثبت نام شما برای مدیر سایت ارسال و مدیر سایت پس از بررسی فرم نسبت به تایید ثبت نام شما اقدام می‌کند. بنابراین در صورتیکه پس از گذشت مدتی از ثبت نام، حساب کاربری شما همچنان غیر فعال است می‌بایست با پشتیبانی سایت با شماره ۸۸۱۰۸۲۱۳-۰۲۱ تماس بگیرید.
پس از تایید ثبت نام می‌توانید با رفتن به بخش محصولات بر روی محصول مورد نظر کلیک کنید. پس از کلیک بر روی محصول، زیر عکس محصول گزینه افزودن به فاکتور شما قابل مشاهده است. دقت کنید ابتدا کلیه محصولات مورد نظر را به فاکتور اضافه کنید و پس از انتخاب همه محصولات مورد نظر برای مشخص کردن حجم خرید بر روی گزینه سبد خرید (گوشه بالا سمت چپ) کلیک کنید. با کلیک کردن بر روی این گزینه جدول سفارشات شما قابل مشاهده است، حال میتوانید حجم هر سفارش را بر اساس متر مشخص کرده و در انتها گزینه ثبت فاکتور را بزنید. پس از کلیک کردن بر روی این گزینه فاکتور شما به صورت محاسبه شده قابل مشاهده است. اگر فاکتور و حجم سفارشات مورد تایید شماست بر روی گزینه تایید اطلاعات و ثبت سفارش و در غیر این صورت بر روی گزینه اصلاح اطلاعات فاکتور کلیک کنید.
در صورت کلیک بر روی گزینه ثبت سفارش اطلاعات شما برای مدیر وب سایت موزاییک اتوماتیک میبد ارسال میشود. مدیر وب سایت پس از بررسی سفارش شما هزینه کرایه بار را به فاکتور اضافه کرده و آن را تایید میکند. بنابراین شما مجددا میتوانید با وارد شدن به این بخش قیمت نهایی سفارش خود را مشاهده کنید. اگر این فاکتور مورد تایید شماست جهت ارسال بار با شماره ۴۲۰۱۴۱۴-۸۸۱۰۸۲۱۳-۰۲۱ یا ۱۳-۸۸۱۰۸۳۱۲-۰۲۱ یا ۴۲۰۱۴-۰۲۱ تماس بگیرید.